Kombi bakım, tamir, servis için 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Bağcılar Kombi Servisi

Bağcılar Kombi Servisi

İstanbul Bağcılar Kombi Servisi size bir telefon kadar yakın. Bizi hemen arayıp her marka ve model kombiniz için hemen Tamir, bakım, Servis hizmeti alabilirsiniz.
0212 452 60 52

Bağcılar Kombi Servisi ile kombi servis,kombi bakımı ve petek temizliği gibi tüm hizmetleri firmamız sizlere sunmaktadır.Firmamız Mobil bölge servisi ile aynı gün içinde sizlere kombi servis hizmeti sunmaktadır.Bağcılar Kombi Servisi ile Firmamız Ateş Teknik Servisi olarak sizlerin tüm sorunlarınızı aynı gün içinde çözmektedir.Bu sayede soğuk kış aylarında mağdur kalmamış olursunuz.

Bağcılar bölgesinde ikamet ediyorsunuz ve kullanmakta olduğunuz kombileriniz arıza mı yaptı .Tam da bu noktada Ateş teknik servis olarak devreye bir girmekteyiz.Firmamızda çalışmakta olan tesniyenlerimiz yetki belgeleri olan kişilerdir.Bağcılar ilçesinde bulunan tüm mahallelere servis ağımız mevcut olup firmamız tarafından değişimi ve onarımı yapılan tüm yedek parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınmaktadır.Güler yüzlü servis hizmeti ve garantili servis hizmeti için 0212 452 60 52 numaralı çağrı merkezinden bizlere ulaşabilirsiniz.Özellikle bakım ve petek temizleme hizmetlerini aksatmamanız avantaj sağlamanıza ve kombilerinizin verimli çalışma gücünü kaybetmemesini sağlamaktadır. Arıza ve tamir çalışmalarının arıza sinyali vermeden keşfedilmesini sağlayarak onarılmasını sağlamaktadır.Kombi kullanımında dikkat edilmesi gereken unsurlar ve düzenli olarak alınması gereken hizmetler bulunmaktadır. Hizmet kalitesi yüksek firmalar ile iletişime geçerek kombilerinizin düzenli bakımlarını yaptırmanız fayda sağlayacaktır.

Bağcılar Kombi ServisiBağcılar kombi servisi konusunda en kaliteli uzman teknisyenlerimiz düzenli olarak eğitimlerini almakta oldukları için nasıl bir servis hizmeti almak istediğinizi tam olarak bilmektedirler.Kombi Arızası gibi konularda ihtiyacınız olduğunda sizlere bir telefon kadar yakın konumda bulunan firmamız sizlere haftanın 7 günü servis hizmeti sunmaktadır.

Bağcılar Kombi Bakım ServisiKombilerinizin verimli çalışmasında etkili olan kombi bakımlarınızı her yıl düzenli olarak yaptırmanız gerekmektedir.Sıcak su ve kaloriferin yanma kontrolleri yapılır ve cihazının çalışması ilk gün ki duruma gelir.Su sızdırma kontrolleri gaz kaçak kontrolleri toz durumu kontrol edilir ve temizlenir.Bağcılar bölgesinde uzman teknisyenlerimiz kombi bakımı işlemlerinizi güvenilir şekilde yapmaktadır.Genleşme tankı basıncı kontrol edilir eksikse tamamlanır.Kalorifer geri dönüş hattında bulunan filtre sökülerek temizlenir.Elektrik kabloları kontrol edilir kaçak ve kopuk kablolar tamir edilir.

Okunma 813 defa